У Франції за 301 млн доларів продали особняк, тим самим встановивши світовий рекорд

Це вважається найбільшою угодою з продажу нерухомості.

Встановлено новий рекорд з продажу нерухомості - особняк у Франції купили за 301 млн доларів. Про це на своїй сторінці повідомляє Bloomberg.

Особняк Шато Луї XIV площею 23 га, розташований у Франції, за чверть години їзди від центру столиці. Покупець історичного маєтку вирішив не оприлюднювати своє ім'я, єдине що відомо, що він родом із Близького Сходу.

Це вважається найбільшою угодою в світі на ринку нерухомості. Крім того, сума сплачена не за історичний старовинний замок, а за зовсім новий особняк, побудований за шаблонами "Великого століття", але тим не менше він розташований на території.

Неймовірний замок розташований між відомим Версалем і містом Марлі-ле-Руа, де раніше була розташована резиденція Людовіка XIV. Загальна площа становить тисячі квадратних метрів, на території розташований власний парк з дорогами для їзди верхи, басейн, фонтан з позолоченими статуями і садовий лабіринт.

Також, раніше повідомлялося, що невідомий покупець запропонував 280 млн євро за особняк у Лондоні. У разі успіху, рекорд з Шато Луї XIV буде побитий. При тому, ЗМІ з Великобританії називали можливими покупцями жителів Близького Сходу і Росії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: