У Франції задумались над зняттям санкцій з Росії

Парламент запропонував уряду скасувати обмежувальні заходи.  

Нижня палата парламенту Франції – Національна асамблея – підтримала рекомендаційну резолюцію із закликом до уряду виступити за зняття економічних санкцій проти Росії. Вона не зобов'язує владу до конкретних дій.

Про це йдеться у повідомленні Національних зборів в Twitter, повідомляє Європейська правда

Всього за документ проголосував 101 депутат із 577. З них 55 проголосували за підтримку резолюції і 44 були проти. 

Проект резолюції на голосування запропонував депутат Тьєррі Маріані, який є співголовою асоціації "Франко-російський діалог". У липні 2015 року він на чолі делегації французьких парламентарів відвідав аннексований Росією Крим. Тоді він заявив, що люди в Криму "живуть вільно і щасливо". При цьому візит делегації викликав негативну реакцію і в уряду Франції, тому що це було порушенням міжнародних норм. В Україні делегатам заборонили на три роки в'їзд до України.

Раніше повідомлялося, що попри вимоги бізнесменів скасувати обмежувальні заходи, Австрія продовжує підтримувати санкції проти РФ. Однак посол Австрійської Республіки в Україні Герміне Поппеллер визнала, що Австрія при цьому потерпає від введених проти Росії санкцій. За її словами, особливо це стосується агропромислового сектору, тому що австрійські фермери змушені шукати інші ринки для збуту своєї продукції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: