У французькій столиці знову масово протестують проти пенсійної реформи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше депутати підвищили пенсійний вік.

У Парижі (Франція) на вулиці вийшли тисячі людей – вчителів, медиків, акторів, комунальників та багатьох інших професій. Вони вимагають не підвищувати пенсійний вік та не зменшувати розмір пенсій. Про це розповіли в ефірі "ТСН.Ранок".

Про необхідність працювати на два роки довше, до 64-х років, уряд оголосив напередодні. Зміни пенсійної системи влада пояснює величезним зростанням кількості людей похилого віку й рекордною кількістю тих, кому за 90.

Французи обіцяють страйкувати щонайменше до Різдва, якщо чиновники не змінять свого рішення.

Нагадаємо на початку грудня загальнонаціональний страйк об'єднав представників різних професій: вчителів, водіїв, лікарів, медиків і поліцейських. Невдоволені запропонованими президентом змінами до пенсійної реформи, люди почали виходити на вулиці. Із гаслами, стягами та транспарантами люди крокують центральними вулицями міст.

11 грудня французькі парламентарі проголосували за скандальний закон, який підвищує пенсійний вік від 62 до 64 років. Це рішення входить до пенсійної реформи, яка запроваджує єдиний пенсійний режим замість 42-х, які діють зараз.

Відео У Парижі тисячі людей різних професій знову вийшли на протести проти пенсійної реформи

Вони вимагають не підвищувати пенсійний вік та не зменшувати розмір пенсій. Про необхідність працювати на два роки довше до 64-х уряд оголосив напередодні. Зміни пенсійної системи влада пояснює величезним зростанням кількості людей похилого віку й рекордною кількістю тих, кому за 90.  

У Парижі тисячі людей різних професій знову вийшли на протести проти пенсійної реформи

Залиште свій коментар

Вибір редакції