У Франції далі тривають страйки

У Франції продовжується страйк залізничників, які вимагають від президента відмовитися від плану скорочення трудових привілеїв.

страйк
РБК
Транспортна система Парижа напередодні опинилася паралізована.
У Франції продовжується страйк працівників транспортної індустрії, що вимагають від президента Франції Ніколя Саркозі відмовитися від плану скорочення трудових привілеїв в цілях підвищення конкуренції на ринку праці.

Працівники паризького транспорту пообіцяли, що страйк, який розпочався напередодні, продовжиться сьогодні, не дивлячись на те, що Саркозі закликав страйкуючих до вирішення конфлікту шляхом переговорів, передає Associated Press.

"Президент Франції завжди вважав, що для всіх сторін вигідніше сісти за стіл переговорів, ніж посилювати конфліктну ситуацію", - заявив прес-секретар адміністрації Саркозі Давид Мартінон.

"Страйки повинні завершитися якнайскоріше, це на користь всіх громадян країни", - передав заклик Саркозі прес-секретар.

Транспортна система Парижа напередодні опинилася паралізована, і людям довелося покладатися на власні засоби, щоб дістатися до місць призначення. Ситуація ускладнюється ще і тим, що в акціях протесту беруть участь не тільки працівники транспорту - студенти і представники енергетичної галузі також виступили проти реформ Саркозі.

У країні пройшли студентські марші. Студенти французьких університетів, включаючи паризьку Сорбонну, пікетували університетські будівлі, протестуючи проти реформ, які дозволять університетам приймати приватні пожертвування і брати плату за навчання.

страйк
РБК
Саркозі закликав страйкуючих до вирішення конфлікту шляхом переговорів.
Соціальні реформи президента Франції направлені на поліпшення конкуренції на французькому ринку праці і зачіпають численні категорії працівників, що користуються пенсійними і трудовими пільгами.

Зокрема, машиністи французького метро можуть позбутися права на отримання повного пенсійного забезпечення після досягнення 50 років.

Французький уряд сподівається, що за рахунок передбачуваної відміни трудових пільг влада зможе заощадити додаткові кошти і пожвавити конкуренцію на ринку праці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: