У Франції ліквідують "пуштунські джунглі": затримано 278 мігрантів

Нелегальні іммігранти навіть не чинили опору поліції, яка "зачищувала" припортову територію від нелегалів і знищувати їхнє житло.

У французькому портовому місті Кале, де проходить операція зі зносу так званих "пуштунських джунглів", населених нелегальними іммігрантами, було затримано 278 осіб.

Як заявив П'єр де Буске де Флоріан, префект району, в якому пройшов поліцейський рейд, на проведення операції вартовим порядку знадобилося близько двох годин.

Найближчим часом поліція приступить до зносу наметового табору, в якому іммігранти, в основному вихідці з Афганістану та Південної Азії, облаштували собі житла.
Поліцейський рейд, метою якого є ліквідації трущоб, розташованих уздовж берега протоки Па-де-Кале - найвужчої частини Ла-Маншу, почався в портовому місті у вівторок, 22 вересня. Поліцейські почали виводити поселенців "джунглів" з побудованих ними наметів ще вранці. Як розповіли очевидці рейду, іммігранти не чинили опору поліції.

Рейд пройшов в декількох районах міста, де в цілому проживає близько півтора тисяч іммігрантів. Очікується, що влада країни надасть виселеним мешканцям "джунглів" допомогу або в наданні притулку у Франції, або в оформленні документів для повернення на батьківщину.

Про те, що всі незаконні поселення в Кале будуть знищені, кілька днів тому заявив міністр у справах імміграції Франції Ерік Бессон. Він підкреслив, що за останні місяці в районах іммігрантських трущоб різко виріс рівень злочинності.

Велика частина нелегальних мігрантів селиться по берегах Ла-Маншу для того, щоб перебратися до Великої Британії. Очікується, що найближчим часом аналогічні рейди будуть проведені і в інших портових містах Франції.

Читайте також:

Франція знесе іммігрантські нетрі, де проживає більше півтори тисячі людей

Нелегальні мігранти "атакують" Україну

За кордоном працюють 3,5 млн. українців

Табір нелегалів у Греції знесли бульдозерами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: