У Франції оголосили війну капіталізму

У Франції заснована партія супротивників капіталізму. Партія має намір мобілізувати опір народних мас, підняти суспільство на нові антиурядові маніфестації.

У Франції заснована партія супротивників капіталізму. Нова антикапіталістична партія створена на базі Революційної комуністичної ліги. Ініціатором створення нової політичної сили виступив Олів'є Безансно, колишній кандидат в президенти Франції і один з найпопулярніших в країні політиків лівого фронту.

На засновницькому з'їзді партії, який пройшов в паризькому передмісті Сен-Дені, О.Безансно розкритикував президента Франції Ніколя Саркозі, чия політика "лише підсилює кризу".

Представники нової партії переконані, що світова фінансова криза довела неспроможність ліберальної капіталістичної моделі, передає Associated Press. Партія має намір мобілізувати опір народних мас, підняти суспільство на нові антиурядові маніфестації.

У партії вже зареєстровано близько 9 тис. осіб, серед яких захисники навколишнього середовища, антиглобалісти, представники профспілок. Найближчим часом члени партії ухвалять рішення про доцільність співпраці з Французькою комуністичною партією і іншими лівими рухами.

Читайте також:

Давос-2009: борщ та ікру не подавати

Європа знає, як подолати кризу

Ринкова економіка в обіймах диктатури

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: