У Франції онкохворій видалили не ту нирку. Лікар переплутав ліво і право

Пацієнтці повинні були видалити хвору нирку й пересадити нирку від донора. Черги на операцію жінка чекала з 2003-го року.

У Франції розпалюється великий медичний скандал. У клініці "Сан-Франсуа де Менвільєр" одній з пацієнток помилково видалили здорову нирку. Адвокат постраждалої Марі-Еліз Паньон від імені своєї клієнтки в понеділок подав позов проти клініки.

67-річна постраждала, ім'я якої не розголошується, була доставлена в клініку "Сан-Франсуа" 11 червня. На наступний день її прооперували у відділенні хірургії травних і онкологічних захворювань. Пацієнтці повинні були видалити хвору нирку й пересадити нирку від донора. Черги на операцію жінка чекала з 2003-го року.

Проте в результаті помилкових дій хірурга у пацієнтки була знищена здорова нирка. Виявлена у неї пухлина знаходилася ліворуч у забрюшному просторі, однак хірург почав операцію з іншої сторони і видалив єдину нормально функціонуючу нирку пацієнтки.

Після цієї операції пацієнтка була екстрено евакуйована на вертольоті в клініку "Кремлін-Бісетр", де їй зробили повторну операцію і помістили у відділення реанімації. В даний час потерпіла підключена до апарату гемодіалізу. Шанси на успішність повторної операції по пересадці лікарі оцінюють як незначні.

Хірург, який робив операцію клієнтці адвоката Паньон, визнав свою помилку. В даний час він відсторонений від роботи.

Читайте також:

Шість українців щодня помирають через лікарську недбалість

Куля з полігону пролетіла два км і поранила в голову 10-річного хлопчика

"Чорний трансплантолог" перебуває на межі смерті

Українці витрачають на лікування за кордоном 100 млн доларів щороку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: