У Франції подвоїлася кількість противників мечетей

У 2009 році вже 41 відсоток респондентів заявив, що відноситься до будівництва мечетей різко негативно.

За останні вісім років у Франції майже в два рази зросла кількість противників будівництва мечетей. Про це говорять дані опитування Інституту вивчення громадської думки IFOP.

Згідно з дослідженням, в 2001 році 22 відсотки французів виступали проти будівництва мечетей, 46 відсотків опитаних заявили тоді, що їх це питання не хвилює. У 2009 році вже 41 відсоток респондентів заявив, що відноситься до будівництва мечетей різко негативно. При цьому кількість байдужих зменшилася до 36 відсотків.

Майже половина французів - 46 відсотків - виступили за подібну заборону на будівництво мінаретів, яку прийняли в Швейцарії. Стільки ж не хочуть, щоб мечеть було видно здалеку. 41 відсоток опитаних вважають небажаним сусідство мечеті з їхнім будинком.

Близько 40 відсотків респондентів заявили, що не заперечують проти будівництва мінаретів, ще 14 відсотків не мають певної думки з цього питання.

Керівник опитування Жером Фуке заявив, що "подразнення по відношенню до ісламу ніколи не було таким сильним". "Французьке суспільство розділене", - уточнив він.

У неділю, 29 листопада, під час загальнонаціонального референдуму громадяни Швейцарії висловилися за заборону на будівництво в країні мінаретів. Рішення стало несподіваним і викликало бурхливі дискусії в багатьох країнах Європи і світу.

Читайте також:

У Швейцарії заборонили будувати мінарети

Швейцарці проголосували проти будівництва мінаретів

Іранська влада відібрала у правозахисниці Нобелівську премію

Жінкам Кувейту дозволили отримувати паспорт без згоди чоловіка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: