У Франції порушників авторських прав позбавлять доступу до Інтернету

Піратам спочатку пришлють електронного листа, потім листа на папері, а вже потім, якщо не подіє, заблокують повністю від Мережі.

Національна асамблея Франції (нижня палата французького парламенту) прийняла законопроект, який дозволить примусово закривати доступ до Інтернету порушникам прав інтелектуальної власності в Мережі.

За посилення законодавства про піратство проголосували 285 депутатів, проти – 225.

Документом пропонується ввести трьохкрокову систему контролю за дотриманням авторських прав в Інтернеті. Спочатку користувачі, які нелегально викачують або розміщують в Мережі файли, отримують попередження по e-mail, потім їм надсилають листа за місцем проживання. Якщо ці заходи не матимуть ефекту, державні органи мають право відправити порушника "до оффлайн".

Даний законопроект був підтриманий президентом Франції Ніколя Саркозі. Проте парламентська опозиція в особі соціалістів заявляє, що антипіратська ініціатива суперечить французькій конституції, і опозиція має намір звернутися до Конституційного суду.

Критично законопроект сприйняли і місцеві громади з захисту прав споживачів.

Відзначимо, що в тих же США подібне порушення карається штрафом, хоча на даний момент існує всього два прецеденти. У серпні ц.р. стало відомо, що студент Бостонського університету Джоел Тененбаум за рішенням суду виплатить чотирьом звукозаписним лейблам компенсацію у розмірі 675 тис. дол. за розповсюдження в Інтернеті музики, захищеної авторськими правами. Суд ухвалив, що кожна з 30 пісень, яку Дж.Тененбаум викачав і виклав в Мережі, обійдеться йому в 22,5 тис. дол.

У аналогічному судовому розгляді в Міннесоті жінка, яка розповсюдила в Інтернеті 24 музичних файли, була засуджена до виплати 1,92 млн дол. - по 80 тис. дол. за доріжку.

Читайте також:

Шведські інтернет-пірати відновили роботу, не дивлячись на заборону суду

Найбільший в світі файлообмінник відключено від Інтернету

Творців торренту Pirate Bay посадили до в'язниці

Датських провайдерів змусили заблокувати The Pirate Bay

ВідеоПорушникам авторських прав вимкнуть Мережу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: