У Франції викрадена донька француза та росіянки

До пошуків викраденої дівчинки залучені сотні співробітників спецслужб по всій Франції, заблоковані всі вокзали і аеропорти.

На півдні Франції викрали трирічну дівчинку, яка народилася в Росії від батька-француза і матері-росіянки.

До пошуків викраденої 20 березня дівчинки Елізи залучені сотні співробітників спецслужб по всій Франції, повідомив прокурор Антуан Паганеллі, який займається цією справою. Пошуки не припиняються дотепер. Заблоковані всі вокзали і аеропорти.

Французькі ЗМІ стверджують, що Еліза, народжена від Жана-Мішеля Андре і Ірини Біленької, вже одного разу була викрадена матір'ю і вивезена з Франції до Росії.
Це трапилося в 2007 році після закінчення скандальної процедури розлучення.

Батькові дівчинки вдалося недавно привезти її з Росії в Арль, де він проживає. У Франції батько добився в судовому порядку права опіки над дитиною і видачі міжнародного ордера на затримання Ірини Біленької за звинуваченням у викраданні дочки.

Однак Еліза народилася в Москві і має російське громадянство, французьке вона отримала, тільки коли переїхала до Франції. За російським законам, Ірина Біленька, зі свого боку, добилася права опіки на дитину через російський суд раніше за батька, який вивіз дитину з Росії в Арль без згоди матері, тобто викрав.

Тому мати порушила позов проти Жана-Мішеля Андре за звинуваченням у викраданні дитини, задовго до вчорашнього інциденту в Арле.

Батько-француз підозрює, що викрадення організувала її російська мати і закликав її якомога швидше здатися поліції.

Тим часом інформація, що поступила раніше, про викрадачів дівчинки, які летіли разом з нею з Швейцарії до Москви, не підтвердилася.

Не підтвердилися також повідомлення про те, що в суботу вранці викрадачі і Еліза були помічені в автомашині в Швейцарії і в потязі в ста кілометрах від Арля, де була знайдена автомашина викрадачів.

Проте прокурор Антуан Паганеллі вважає викрадення дитини російською матір'ю "однією з версій". "Слід бути обережним і діяти зважено при її розробці", - заявив він.

В Генконсульстві Росії в Марселі повідомили, що французька влада не зверталася за допомогою в російське дипломатичне представництво і не повідомляла ніяких даних.

Читайте також:

"Лікарі без кордонів" згортають місію в Дарфурі

В Одесі викрадач вимагав за звільнення заручниці 300 тис. дол.

У центрі Дніпропетровська знайшли мертве немовля

Міліція вибачилася перед кримчанином за відірвану руку
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: