У Франції з третього разу вбили замовника смерті Япончика

Злочин став помстою за вбивство "батька російської мафії" В'ячеслава Іванькова на прізвисько Япончик.

У французькому Марселі кілери розстріляли кримінального авторитета Володимира Джанашія на прізвисько Ладо. За основною версією спецслужб, злочин став помстою за вбивство "батька російської мафії" В'ячеслава Іванькова на прізвисько Япончик. Вбивці довго полювали за Ладо.

В організації вбивства Ладо підозрюються одні з найвпливовіших злодіїв у законі - брати Лаша і Кахабер Шушанашвілі. Свого часу Япончик зайняв сторону Лаши в конфлікті двох мафіозних кланів, що, швидше за все, і коштувало йому життя, повідомляє "Кримінальна Росія".

Згідно з даними спецслужб, останнім часом Джанашія змушений був жити у стані облоги, оскільки кілери почали за ним полювання практично відразу після замаху на Япончика - влітку 2009 року. Останні два тижні він провів під чужим ім'ям в невеликому будинку, орендованому у передмісті Марселя.

До цього часу "хрещений батько" виглядав абсолютно зацькованим і практично не виходив з свого притулку, проте в кінці минулого тижня кілер все-таки зумів підстерегти жертву і розправитися з Ладо. Вбивця випустив у Джанашія цілих сім куль з пістолета. Пораненого "авторитета" доставили до лікарні, де він помер. Це стало третім замахом на нього за останні місяці.

Нагадаємо, влітку 2009 снайпер важко поранив Япончика біля одного з московських ресторанів. Іваньков помер 9 жовтня. Його смерть стала черговим епізодом кримінальної війни між мафіозними кланами Таріела Оніані (Таріко, або Таро) і Аслана Усояна (Дід Хасан).

Замах на Япончика стався в Москві 28 липня. Кілер обстріляв Іванькова, коли той виходив із ресторану "Тайський слон", авторитет був поранений кількома пострілами у живіт. Від смерті Япончика тоді врятувала випадковість, він нахилився під час стрілянини.

За однією з версій, до замаху на Япончика, якого вважали "хрещеним батьком" російської мафії, були причетні спецслужби, що хотіли розв'язати криваву кримінальну війну серед злочинних кланів.

Починаючи з липня лікарі боролися за життя Іванькова. За цей час йому зробили декілька операцій. На початку серпня в нього почався перитоніт. Врешті-решт, дружина Іванькова стала наполягати на тому, щоб його перевезли з Боткінської лікарні Москви до приватної клініки "Нейровіта", що займається лікуванням стволовими клітинами.

Іваньков переніс процедуру по підсадці стволових клітин до шлунково-кишечного тракту. Це дозволило не лише підвищити імунітет, але й відновити пошкоджені тканини кишечника.

Останньою операцією стало встановлення кардіостимулятора. Фахівці боялися, що хворе серце Япончика може не витримати навантаження, але після цього в нього відмовили інші органи - печінка і нирки. Япончик до останнього часу залишався в реанімації.

Читайте також:

Вбивство бізнесмена Калмановича пов'язують з Япончиком

Новим "хрещеним батьком" російської мафії став Дід Хасан

Кримінальний авторитет Япончик помер у лікарні

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: