Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Freedom House назвали заборону кримського Меджлісу "пародією на правосуддя"

Утиски кримських татар набирають ознак масових репресій проти етнічної меншини.

Заборона Меджлісу кримськотатарського народу свідчить про масові репресії влади РФ проти корінного населення Криму. Так вважають у міжнародній неурядовій організації Freedom House, повідомляє УНІАН.

Заява організації з'явилася у відповідь на рішення Верховного суду Росії, яким залишено в силі рішення про заборону Меджлісу та названо його "екстремістською організацією". Правозахисники вважають, що такі дії поглиблюють кризу в питанні дотримання прав людини в Криму. "Рішення суду про заборону Меджлісу є підтвердженням того, що в Криму відбуваються масові репресії щодо етнічної меншини", - сказав в.о. президента Freedom House Деніел Калінгерт.

За його словами, тепер російська влада теоретично може карати будь-якого кримського татарина за кожний вияв культурної, соціальної чи політичної активності. "Це пародія на правосуддя, що є також найсвіжішим прикладом порушення прав людини в Криму", - додав правозахисник.

Як повідомлялося, 26 вересня так званий "Верховний суд Криму" визнав Меджліс кримськотатарського народу екстремістською організацією і заборонив його діяльність в Росії. Згодом це рішення підтвердив Верховний суд РФ.

Відео Верховний суд Росії виніс рішення у справі щодо заборони Меджлісу

Залиште свій коментар

Вибір редакції