У ФРН дозволили використовувати нацистські гасла, але не німецькою

Суд Карлсруе вважає, що в перекладі на англійську загальне значення виразів корінним чином спотворюється, і тому цей випадок не підпадає під дію заборони.

Суд у Німеччині дозволив використання нацистських гасел, але тільки якщо вони написані не німецькою мовою. Тим самим скасовано рішення суду нижчої інстанції, яий раніше оштрафував місцевого неонациста за футболки з написом Blood & Honor (калька з німецької Blut und Ehre - одного з гасел Гітлерюгенда).

Сотню таких футболок знайшли в машині німця ще у вересні 2005 року. Спереду на них було зображення руки, яка стискає пістолет, в оточенні написів "Blood & Honour/C18", "support your local section" ( "підтримай місцеву комірку"). На спині ж було написано: "Blood & Honour is our voice Combat 18 is our choice" ( "Кров і Честь - наш голос, Боротьба 18 - наш вибір").

Позначення C18 - скорочення від Combat 18. Цифри символізують номери літер латинського алфавіту A і H (перша і восьма), які відповідають ініціалами Адольфа Гітлера.

Суд нижчої інстанції постановив тоді, що була порушена сувора заборона на використання гасел нацизму в Німеччині. Тепер же Федеральний суд Карлсруе вважає, що в перекладі на англійську загальне значення цих виразів корінним чином спотворюється, і тому цей випадок не підпадає під дію заборони.

Разом з тим суд відправив справу на повторний розгляд, зазначивши, що залишилася без уваги можлива причетність німця до агітації на користь заборонених в Німеччині ультраправих та екстремістських угруповань.

Справа в тому, що Blood & Honour - це назва британської неонацистської організації, а Combat 18 - її бойове крило. Їх активісти здійснили ряд жорстоких нападів на іммігрантів у Великій Британії, Німеччині, Бельгії та Росії.

Читайте також:

Невідомий росіянин купив "Майн Кампф" за 35 тис. дол.

США відтворили бомбардувальник, з яким Гітлер сподівався виграти війну

У Польщі спиляли дуб, який подарував місту Гітлер

На Бронзовому солдаті намалювали свастику та написали "Хайль Гітлер!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: