У ФРН склали географічний атлас семи смертних гріхів

Журналісти тижневика Zeit, проаналізувавши соціальне і економічне становище німецьких міст, виявили, який з них більшою мірою відповідає конкретному смертному гріху.

У Німеччині складено географічний атлас семи смертних гріхів. Журналісти тижневика Zeit, проаналізувавши соціальне і економічне становище німецьких міст, виявили, який з них більшою мірою відповідає конкретному смертному гріху. При цьому вони керувалися списком гріхів, складеним в 590 році Папою Григорієм Великим.

Містом гніву й злості (Ira) став Берлін, в якому, за статистикою, на один мільйон жителів припадає 12958000 випадків нападів, які призвели до фізичних каліцтв. Столицею зневіри й ледарства (Acedia) виявився округ Укермарк (Uckermark) на північному сході Німеччини в Бранденбурзі. Соціальна активність там сама низька: лише 13,5 відсотка мешканців беруть участь у суспільному житті.

Головним містом заздрості (Invidia) виявився Бремен, де було зареєстровано 5313 пограбувань на мільйон жителів. Мюнхен став містом гордині (Superbia), перш за все, тому що там на мільйон жителів припадає 29 пластичних хірургів - найбільший показник в Німеччині.

Обжерливістю (Gula) частіше за інших грішать жителі баварського регіону Оберланд, де на мільйон жителів припадає 14 ресторанів, зазначених зірками "Мішлена". А жадібність (Avaritia) домінує в Гамбурзі: беручи до уваги середньостатистичний дохід городян в 1496 євро на людину і високу частку будинків (14,1 відсотка), в Гамбурзі найбільш широкий розрив між багатими і бідними.

Нарешті, столицею похоті (Luxuria) виявився Дюссельдорф: за кількістю секс-шопів, стриптиз-клубів та інших закладів інтимного характеру - 21 на мільйон жителів - дюссельдорфці можуть вважатися найбільш розпусними в Німеччині. Який саме період часу брався журналістами для статистичного аналізу, між тим, не уточнюється.

Читайте також:

Німеччина відкрила телефон довіри для терористів

Росія і Німеччина обговорили створення спільного підручника з історії

У Німеччині через торнадо впав літак

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: