У ФРН знайшли фото-докази нових злочинів вермахту на території СРСР

У Німеччині розслідують нові дані про злочини вермахту на території СРСР. Підставою послужили 50 фотографій, випадково знайдених під час ремонту. 

Правоохоронні органи Німеччини почали нове розслідування злочинів, скоєних солдатами вермахту на окупованих радянських територіях. Підставою для розслідування послужили старі фотознімки.

Ініціювали розслідування прокуратура Дортмунда і відомство кримінальної поліції федеральної землі Північний Рейн - Вестфалія.

Приводом послужила поява близько 50 фотографій, зроблених імовірно в роки Другої світової війни. На деяких знімках зображені сцени вбивств, судячи з усього, радянських громадян, а також солдати вермахту.

Експерти вважають, що фотографії були зняті влітку або восени 1941 року незабаром після нападу гітлерівської Німеччини на СРСР. Проте дані про те, де і коли саме відбулися зображені на них події відсутні. Невідомо також, чи були вбивства, зафіксовані на фотографіях, скоєні солдатами, які потрапили в кадр.

Ці фотографії передала до адміністративного суду міста Ешвайлер на початку січня 2010 року людина, що не побажала називати своє ім'я та прізвище. Вона повідомила, що знайшла їх на початку 60-х років під час ремонту в одному з житлових будинків Ешвайлера.

Кримінальна поліція Північного Рейну - Вестфалії розмістила два з цих знімків на своєму сайті, попросивши громадян, які володіють будь-якою інформацією про них, звернутися до правоохоронних органів.

Читайте також:

Опубліковані унікальні фото з різдвяної вечірки Гітлера

Німецька розвідка вперше відкрила свої архіви для істориків

У Росії випустили шкільні зошити, які прославляють льотчиків Гітлера

"Третій рейх за 8 днів": туристів возитимуть гітлерівськими місцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: