У ФСБ відзвітували про побудоване загородження і сигналізацію на кордоні окупованого Криму з Україною - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Інженерні споруди понад 60 кілометрів складаються з двох комплексів.

На кордоні окупованого Криму і України завершено будівництво загородження і налаштування системи сигналізаційних датчиків.

Про це повідомляє агентство «РИА Новости» з посиланням на ФСБ. Там заявили, що розробка проекту розпочалася ще в 2015 році, а тепер комплекс введений в експлуатацію.

За словами співрозмовника російського агентства, інженерні споруди сягають понад 60 кілометрів і складаються з двох комплексів. У першому є вібраційні датчики, а у другому - радіопроменеві датчиків з відеокамерами нічного бачення і можливістю відеотрансляції.

У ФСБ РФ пояснили, що будівництво загородження пов'язане "з можливими спробами прориву диверсійно-розвідувальних груп з боку суміжної держави», а також з метою припинення контрабанди.

У 2017 році агентство ТАСС вказувало, що облаштування загородження обійшлося у понад 200 млн руб., йшлося в тому числі про будівництво паркану заввишки більше двох метрів в Красноперекопському районі Криму.

Спочатку повідомлялося, що загородження будуть побудовані до літа 2018 року.

ВідеоРосіяни збираються відгородити Крим від України 50-кілометровою стіною

Нагадаємо, що у вересні 2017 року повідомлялося про оголошення конкурсу на поставку і монтаж загородження повнопрофільного довжиною 49,5 км. Тоді йшлося, що висота над землею паркану складе 2,1 м, заглиблення в ґрунт - 0,3 м.

Залиште свій коментар

Вибір редакції