У Гаазі розпочався допит свідків у справі Караджича

Колишній лідер боснійських сербів Радован Караджич, якого звинувачують у військових злочинах, сам влаштує перехресний допит свідкам обвинувачення.

У Гаазі поновився судовий процес над колишнім лідером боснійських сербів Радованом Караджичем, якого звинувачують у військових злочинах, скоєних у Боснії-Герцеговині на початку 1990-х років.

Суд розпочав допитувати свідків у справі Караджича. Першим свідком з боку обвинувачення виступив Ахмет Зуліч, колишній в'язень сербського концтабору на північному заході Боснії.

Зуліч вже кілька давав свідчення в Міжнародному трибуналі в Гаазі, зокрема у справі колишнього президента Югославії Слободана Мілошевича (нагадаємо, Мілошевич в 2006 році помер у в'язниці до винесення вироку).

Зокрема, за словами Зуліча, в 1992 році сербські солдати на його очах змусили 20 людей викопати самим собі могили.

Очікується, що перехресний допит Зуліча проведе сам Караджич, який відмовився від послуг адвокатів. Утім, на початку процесу Гаазький трибунал призначив на роль його захисника британця Річарда Харві.

64-річного Караджича звинувачують у геноциді, військових злочинах і злочинах проти людяності. Судовий процес розпочався ще в жовтні минулого року. Колишній лідер боснійських сербів не з'явився на перше засідання, пояснивши це браком часу на підготовку свого захисту. Він категорично заперечує свою провину.

Читайте також:

Караджич поклав відповідальність за війну в Боснії на місцевих мусульман

Караджич: зброю боснійським мусульманам постачали миротворці ООН

Гаазький трибунал дозволив Караджичу оскаржити призначення йому адвоката

Караджич вирішив припинити бойкот Гаазького трибуналу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: