У Гамбії затримали партію кокаїну вартістю в 2 річних доходи країни

У невеликій африканській республіці вилучено партію кокаїну вагою у майже 2 тонни. Вартість наркотика становить два річних доходи країни.

Поліція Гамбії виявила на одному зі складів столиці - міста Банжул - 2 тонни кокаїну, який оцінюється приблизно в мільярд доларів.

За даними місцевої влади, під час операції також було затримано 12 осіб, який підозрюють у наркоторгівлі, вилучено велику суму грошей і велику кількість боєприпасів.

Пункт призначення конфіскованих наркотиків - Європа. Останнім часом країни західної Африки все частіше стають перевалочним пунктом під час транспортування до Європи "латиноамериканських" наркотиків.

Також часто контрабандисти користуються "маршрутом" через країни Карибського басейну – так, взимку британська та іспанська поліція в ході спільної операції затримали корабель з 1,5 тоннами кокаїну на борту вартістю понад 421 млн доларів, який прямував з Вест-Індії до берегів Іспанії.

Гамбія - одна з найбідніших країн Африки (і найменша держава у континентальній частині) з річним доходом близько 440 млн доларів, або приблизно 800 доларів на душу населення.

Читайте також:

Поліція заарештувала мексиканського "героїнового короля"

У Росії прирівняли продаж чорної ікри до торгівлі кокаїном

Мексиканська поліція бореться з мафіозі за допомогою магії вуду

Україна затримала корабель із КНДР з вантажем наркотиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: