Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Газпромі" вважають, що "Північний потік-2" розпочне роботу від початку 2020 року

У компанії запевняють, що все йде згідно з запланованими термінами.

Газопровід "Північний потік-2" може розпочати свою роботу від першого січня 2020 року. 

Такі плани озвучив керівник компанії "Газпром" Олексій Міллер, передає "Інтерфакс".

"Ми працюємо за планами, які від самого початку були затверджені. План початку поставок газу - 1 січня 2020 року", - сказав він.

Своєю чергою керівник компанії "Роснафта" Ігор Сєчін заявив, що готовий працювати в рамках проекту "Північний потік-2", незважаючи на будь-який розвиток подій у відносинах зі США.

"Ми в таких умовах працюємо постійно. Управління ризиками - наша робота", - сказав він.

Зазначимо, що проти запланованого будівництва газопроводу "Північний потік-2" завдовжки 1200 кілометрів активно виступає Україна, котра непокоїться через можливу втрату ролі транзитера газу. Активно критикують проект також Польща і балтійські країни, котрі застерігають ЄС від залежності від російського газу. Проти німецько-російського газового проекту виступає і адміністрація президента США Дональда Трампа.

Німеччина, своєю чергою, неодноразово запевняла, що проект має суто економічний характер. Оператором проекту газогону є підприємство Nord Stream AG, "дочка" російського концерну "Газпром". Окрім російського енергетичного гіганта, в проекті беруть участь німецькі концерни Wintershall та Eon Ruhrgas - їхні частки становлять 15,5 відсотка кожна, у Gasuine з Нідерландів та Engie з Франції - 9 відсотків. Консорціум планує додатково до вже наявної першої нитки газогону побудувати ще одну - Балтійським морем із Росії до Німеччини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції