У Голівуді сотні людей протестували проти війни в Іраку

На шості роковини вторгнення військ до Іраку протестувальники у Лос-Анджелесі зображали загиблих під час війни американський військових . Таких біля 4 тисяч.

Сотні людей прийшли на антивійськовий мітинг, який проходив на голлівудській алеї слави в Лос-Анджелесі в шості роковини вторгнення коаліційних сил до Іраку.

Демонстранти призвали нову адміністрацію Білого дому вивести американський військовий контингент з Іраку. Люди несли транспаранти з антивійськовими гаслами, написаними декількома мовами.

Учасники акції символічно "гинули" - лягали на землю, зображуючи мертвих американських солдатів, що загинули в Іраку. Демонстранти також несли труни, покриті прапорами Сполучених Штатів, з наміром покласти їх біля дверей армійського центру по набору рекрутів в районі Голівуду.

Демонстрація проходить в рамках національної акції "День дій", подібні мітинги також відбулися в Сан-Франциско і у Вашингтоні.

З дня вторгнення до Іраку загинули 4,26 тисячі американських військовослужбовців.

У операціях на території Іраку беруть участь військові із понад 20 країн світу, що входять в очолювані США коаліційні сили.

Формальним приводом для початку операції стали заяви американського керівництва про наявність у Іраку зброї масового ураження, що дотепер не одержали незалежного підтвердження.

За заявами представників американського командування, основними задачами коаліційних сил в Іраку є пошук і знищення бойовиків, а також надання сприяння уряду Іраку у формуванні національних силових структур.

Читайте також:

Обама: "США програють в Афганістані"

Обама розсекретив "терористичні" документи Буша

Обама запропонував Мєдвєдєву обміняти ПРО на допомогу в Ірані

СБУ проінструктує спецслужби Афганістану
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: