У Гондурасі знову вводять комендантську годину

Учасники держ перевороту вирішили знову ввести комендантську годину, щоб попередити повстання прибічників поваленого президента.

Бунтівники в Гондурасі, що прийшли до влади в кінці червня після скидання законного президента Мануеля Селайї, вирішили знов ввести в країні комендантську годину.

Як зазначило джерело в тимчасовому уряді, дана міра приймається з побоювання, що прибічники поваленого президента можуть знову почати виступи.

"Враховуючи відкриті погрози, що продовжуються, з боку бунтівників (прибічників поваленого президента)... і прагнення захистити людей та їх майно, уряд (бунтівники) вирішив ввести комендантську годину з півночі", - відзначив представник тимчасового уряду.

У ніч на 28 червня військові підняли заколот і захопили владу в Гондурасі, а президента Селайю силоміць вивезли до Коста-Ріки.

З того часу в Тегусігальпі періодично проходили численні мітинги прибічників і противників Селайї, жертвами яких стали дві люди, а 60 отримали поранення.

Тоді нове керівництво країни ввело в країні комендантську годину, щоб стабілізувати ситуацію. Дане рішення прийняв виконуючий обов'язки глави держави, колишній голова парламенту Гондурасу Роберто Мічелетті.

В останні дні уряд центральноамериканської країни поступово пом'якшував режим комендантської години і 12 липня заявив про повну його відміну.

Читайте також:

Тимчасовий президент Гондурасу готовий піти у відставку

Скинутий глава Гондурасу закликав співвітчизників до повстання

Глава Гондурасу висунув ультиматум організаторам перевороту в країні

Нікарагуа заборонила літаку в.о. президента Гондурасу пролетіти над своє територією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: