Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Гонконгу через коронавірус на карантин помістили домашнього собаку

Раніше на коронавірус захворів власник чотирилапого.

У Гонконгу на карантин помістили домашнього песика, у якого підтвердили зараження коронавірусною інфекцією Covid-2019.

Собаку передали до міністерства сільського господарства, рибальства та збереження природи в Гонконгу. Раніше на коронавірус захворів власник чотирилапого, повідомляє CNN

"Собака не має жодних відповідних симптомів, проте тести з пероральних, назальних і ректальних зразків собаки підтвердили "слабку форму коронавірусу", - повідомили в міністерстві.

Повідомляється, що фахівці ретельно обстежать пса, аби зрозуміти, чи міг він заразитися від людини, чи ж підхопив інфекцію на вулиці.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції