У Гонконзі придумали нову тактику протесту: люди спустошують банкомати і переводять гроші в долари

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За непідтвердженою інформацією, вже було знято понад 70 мільйонів гонконгських доларів.

Протестувальники в Гонконзі придумали нову тактику ненасильницького протесту – вони спустошують банкомати і знімають гроші з рахунків, "надсилаючи тривожний сигнал Китаю та голові адміністрації Гонконгу Керрі Лам", повідомляє INSIDER.

У гонконгськый версії Reddit – LIHKG – користувачі викладають фотографії знятої валюти, а також знімки спустошених банкоматів. 16 серпня протестувальники планують зняти якомога більше грошей і/або обміняти гонконгські долари на американські.

Хоч офіційно валютний протест, який назвали Cashout HKD to USD (вивід гонконгських доларів в американські – ред.) має відбутися 16 серпня, гонконгці почали забирати свої гроші заздалегідь, оскільки можуть знімати тільки $20 тисяч на день,

"Це може спрацювати, тому що Керрі Лам і КНР дуже піклуються про економіку", – сказав INSIDER гонконгський студент, який почав валютний протест.

Він повідомив, що станом на четвер, 15 серпня, було знято понад 70 мільйонів гонконгських доларів (майже 9 мільйонів доларів США). Видання на момент публікації новини не змогло підтвердити достовірність цієї інформації.

ВідеоТрамп запропонував голові Китаю особисту зустріч для вирішення проблеми з масовими протестами у Гонконгу

Раніше спікер палати представників конгресу США висловила крайнє занепокоєння застосуванням сили проти мітингувальників. Після нещодавніх зіткнень з поліцією, під час яких постраждало більше десятка людей, демонстранти кілька днів блокували роботу міжнародного аеропорту Гонконгу.  

Трамп запропонував голові Китаю особисту зустріч для вирішення проблеми з масовими протестами у Гонконгу

Вже 10 тижнів сотні тисяч жителів Гонконгу виходять на масові демонстрації. Їх спричинив намір влади ухвалити закон про екстрадицію правопорушників за запитом китайської влади до материкового Китаю. За даними організаторів, в акціях брали участь понад мільйон людей. Це були найбільші протести в Гонконзі, відколи ця колишня британська колонія була передана Китаю 1997 року.

15 червня глава адміністрації Гонконгу Керрі Лам оголосила, що розгляд законопроєкту про екстрадицію до КНР призупинений на невизначений термін. Однак протести не вщухли - мітингарі вимагають остаточної відмови від цього закону, відставки Керрі Лам та розслідування дій поліції під час демонстрацій.

11 серпня повідомлялося, що у Гонконгу під час антиурядових протестів продовжилися сутички поліції з мітингарями. Мітинги відбулися одразу в трьох районах Гонконгу. В одному з них протестувальники кидали у правоохоронців каміння та інші предмети.

ВідеоНова хвиля антиурядових протестів триває у Гонконгу – учасників силою розганяли

Акція десятків тисяч людей починалася мирно, але, коли протестувальники рушили до урядового кварталу, градус масових настроїв почав стрімко рости. Мітингарі заблокували дороги та почали кидатися димовими шашками. Не шкодуючи сил, їх угамовували десятки загонів поліції. У хід пішли кийки та водомети.      

Нова хвиля антиурядових протестів триває у Гонконгу – учасників силою розганяли

Залиште свій коментар

Вибір редакції