Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Гонконзі затримали першу людину за новим китайським законом

У Гонконзі затримали першу людину за новим китайським законом

Покарання може бути вкрай серйозним.

У Гонконзі поліція затримала першу людини за новим законом про національну безпеку. Про це повідомляє пресслужба поліції Гонконгу.

Як відомо, правоохоронці затримали чоловіка з прапором, який закликає до незалежності цього спеціального адміністративного району Китаю.

Згідно з новим законом, за порушення передбачено різні терміни ув'язнення - аж до довічного.

Зазначається, 30 червня постійний комітет Всекитайських зборів народних представників (вищий законодавчий орган Китаю - ред.) ухвалив закон про національну безпеку Гонконгу - спеціального адміністративного району КНР.

Закон закріплює найбільш серйозні зміни для Гонконгу за цей більш ніж 20-річний період. Його прийняття мало на меті запобігання і покарання за дії, які загрожують національній безпеці.

Нагадаємо, у 2019-2020 роках Гонконг захлеснула нова хвиля масових протестів проти посилення впливу Пекіна в автономному окрузі та рішень, що обмежують громадянські свободи його жителів. Ці виступи нерідко виливалися у вуличні заворушення і супроводжувалися зіткненнями з поліцією. Тепер іноземні спостерігачі і правозахисники побоюються, що новий закон буде використовуватися владою КНР для придушення демократичного руху в Гонконзі.

Відео Китайський парламент підтримав скандальний закон про національну безпеку Гонконгу

Гонконзькі протести набирають обертів. Китайський парламент підтримав скандальний закон про національну безпеку регіону. Документ передбачає відповідальність за сепаратизм та неповагу до національних символів, а в разі непокори Пекіну - створення окремих органів правопорядку.  

Китайський парламент підтримав скандальний закон про національну безпеку Гонконгу

Залиште свій коментар

Вибір редакції