Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Греції, де вирішується питання про визнання ПЦУ, російська церква роздає книжки про "жахи" Томосу

У Греції, де вирішується питання про визнання ПЦУ, російська церква роздає книжки про "жахи" Томосу

Брошуру навіть переклали грецькою мовою.

У Афіни у третій день Архієрейського собору Грецької церкви прибули представники Російської православної Церкви в Україні (колишня УПЦ МП), які роздають грецьким єпископам книжки про нібито силові захоплення церков на користь ПЦУ.

Як передає кореспондент ТСН з місця подій, брошуру під назвою "Зворотний бік Томосу", видану проросійською "Спілкою православних журналістів" навіть переклали грецькою мовою. На обкладинці книжки написані фрази на кшталт "Томос приніс громадянську війну" та "Безбожники відібрали храм".

Так спокійно було три дні, але ні. Делегація РПЦвУ таки підтягнулася. Роздають грецьким єпископам книжечки грецькою, видані СПЖ, про страшні репресії та силові захвати храмів в Україні.

Опубліковано Неллі Ковальською Четвер, 10 жовтня 2019 р.

А у самій книжці подані "свідчення" вірян УПЦ МП. Як розповіли ТСН безпосередні учасники конфліктів між вірянами, зокрема, на Рівненщині, подана у брошурі інформація не відповідає дійсності – "Сама брехня". При цьому на сайті "Спілки православних журналістів" про видання книжки "Зворотний бік Томосу" повідомили лише сьогодні.

Делегація РПЦвУ пробуде в Афінах до обіду суботи. Як відомо, в суботу на Архієрейському соборі розглядатимуть українське питання – чи визнавати Православну церкву України.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Відео Субота - день України: на Архієрейському соборі Грецької церкви розглянуть питання ПЦУ  

Визнання православної церкви України. В Афінах розпочався Архієрейський собор Грецької церкви, на якому, зокрема, розглядатимуть і українське питання. Зміст доповіді архієпископа з питання про визнання автокефалії української церкви наразі невідомий нікому. Неможливо також спрогнозувати рішення собору з цього питання. Але у суботу все це буде оприлюднене.  

Субота - день України: на Архієрейському соборі Грецької церкви розглянуть питання ПЦУ  

Залиште свій коментар

Вибір редакції