Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Греції мігранти збунтувалися після смертельної пожежі у таборі біженців

Загинули щонайменше дві людини.

На грецькому острові Лесбос 29 вересня у таборі біженців "Моріа" спалахнули дві пожежі, внаслідок яких могли загинути дві людини.

Після цього мігранти, що проживають у таборі, влаштували масові заворушення, оскільки вважали, що пожежники їхали дуже повільно, передає DW.

До табору були стягнуті додаткові сили поліції.  Щоб взяти ситуацію під контроль, вони застосували сльозогінний газ.

Грецька поліція заявила, що першу пожежу за межами табору влаштували мігранти, за 20 хвилин друга пожежа виникла в самому таборі. Обидва займання вдалося згасити.

Раніше повідомлялося, що число біженців у всьому світі в 2018 році досягло рекордного показника в 70 мільйонів людей. Ще ніколи з часу закінчення Другої світової війни не було стільки людей, які втікали від війн, конфліктів і переслідування.

Відео На греко-македонському кордоні мігранти влаштували сутички з поліцією

Мовляв, їм дозволять вільно пройти через пункти пропуску до центральної Європи. Поліції та прикордонникам довелося вгамовувати натовп за допомогою водометів та сльозогінного газу. Біженців удалося відтіснити і повернути до таборів тимчасового проживання. Люди потрапили до Європи, тікаючи від військових конфліктів у Сирії, Іраку й Афганістані.    

На греко-македонському кордоні мігранти влаштували сутички з поліцією

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції