У Греції поліція газом та гранатами розганяла мітингувальників

У демонстраціях взяли участь близько 20 тисяч осіб. Зіткнення з правоохоронними органами почалися біля будівлі парламенту Греції

 На вулиці столиці Греції, міста Афіни в середу, 15 грудня, на знак протесту проти нових антикризових заходів уряду вийшли кілька тисяч молодих людей. Мітинги переросли в масові безлади і зіткнення з поліцією.

Як повідомляється, у демонстраціях взяли участь близько 20 тисяч осіб. Зіткнення з правоохоронними органами почалися біля будівлі парламенту Греції, деякі демонстранти були озброєні металевими прутами. Поліції довелося застосувати сльозогінний газ і світлові гранати для розгону протестуючих.

Потім заворушення охопили інші частини міста. Повідомлень про постраждалих в Афінах немає.

Акції протесту з заворушеннями пройшли і в Салоніках. Демонстранти закидали будівлі держорганів саморобними бомбами і розбили вітрини декількох банків і магазинів.20 осіб затримано, троє постраждали.

Як відомо, уряд Греції збирається скоротити бюджетні витрати через зобов'язання перед Міжнародним валютним фондом і ЄС, які видали країні 110 мільярдів євро на початку року. Ці кошти допомогли країні уникнути дефолта.

14 грудня уряд добився від парламенту схвалення нових поправок в законодавство які передбачають обмеження зарплат, а також їх подальше скорочення.

Нагадаємо, що 15 грудня у Греції розпочався загальний 24-годинний страйк проти реформ уряду. У страйку бере участь весь морський і залізничний транспорт країни, банки, установи, школи та університети, державні та низка приватних компаній, а також засоби масової інформації.

Читайте також:

Грецькі аеропорти приєднались до страйку і поскасовували рейси

Грецькі страйкарі повністю зупинили міський транспорт

У Греції поновилися масові безлади, більше 80 людей затримані

У Греції поліція газом та гранатами розганяла мітингувальників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: