У Греції повідомили, коли прискорять ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Дата публікації
Перегляди
782
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Греції повідомили, коли прискорять ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Питання ратифікації Угоди про асоціацію є певною мірою проблемним у Греції та на Кіпрі / Фото: AFP

Про це розповів міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Грецькі політичні партії запевняють, що після виборів до парламенту прискорять процес ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. 

Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін на спільному засіданні комітетів Верховної Ради з питань європейської інтеграції та закордонних справ, передає УНІАН.

Міністр визнав, що питання ратифікації Угоди про асоціацію є певною мірою проблемним у Греції та на Кіпрі.

"Ситуація у Греції - вона відома. Затримка з процесом ратифікації викликана надзвичайною увагою до економічної ситуації в самій Греції, зокрема вибори, які вже формально оголошені. Ми отримали запевнення від усіх політичних партій, що після проходження цього періоду процес ратифікації піде набагато швидше. МЗС цієї країни це активно підтримує", - сказав Клімкін.

Щодо Кіпру міністр зазначив, що затримка з ратифікацією угоди пов'язана з тим, що "парламент цієї країни хотів остаточно побачити наше бажання і нашу відданість справі внесення змін у Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування. Є суттєве лобі у кіпрському парламенті, яке на цьому наполягало, і зараз це питання вирішено, Міністерство фінансів України всіх відповідних домовленостей досягло".

Клімкін додав, що в Україні очікують ратифікації Кіпром угоди найближчим часом.

Він нагадав, що вже 22 держави-члени Євросоюзу завершили процес ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Ще триває процес ратифікації в чотирьох країнах ЄС - Чехії, Бельгії, Італії та Нідерландах. 

Раніше президент України Петро Порошенко висловив упевненість, що вже до кінця року всі держави, що входять в Європейський Союз, завершать процедуру ратифікації угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
782
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація