У Греції противники пенсійної реформи закидали поліцейських камінням і коктейлями Молотова

Силовики відповіли світлошумовими гранатами та сльозогінним газом.

У центрі Афін на площі Синтагма анархісти закидали поліцейських камінням і коктейлями Молотова.

Зіткнення відбулися в ході багатотисячного мітингу проти пенсійної реформи і підвищення оподаткування. Група анархістів біля готелю "Британія" почала кидати в поліцейських із спецпідрозділу по боротьбі з масовими заворушеннями коктейлі Молотова.

Силовики відповіли світлошумовими гранатами та сльозогінним газом. Про постраждалих не повідомляється.

Перетворення податкової і пенсійної систем стало одним з пунктів угоди між Грецією та ЄС за програмою виходу з боргової кризи. Євросоюз зажадав провести в країні приватизацію держвласності на 50 мільярдів євро, а також ввести режим економії. Натомість Афіни отримають 86 мільярдів євро протягом трьох років. В ході референдуму 5 липня 61,31 відсотка греків висловилися проти цих заходів.

4 лютого в Греції профспілки вивели на одноденний загальнонаціональний страйк тисячі людей проти пенсійної реформи, яку запланував уряд Алексіса Ціпраса.

У Греції оголошено загальний дводенний страйк

Громадський транспорт, приміські поїзди та поромні переправи країни завмерли на дві доби. До страйку приєднаються також держслужбовці, лікарі та журналісти - до неділі в ефір не вийдуть новинні теле- та радіопрограми. А в неділю профспілки закликають греків вийти на демонстрації по всій країні. Страйк проводять через податкову і пенсійну реформи, анонсовані урядом. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: