У Греції раптово помер організатор замовних вбивств у помсту за Япончика

Офіційна причина смерті Льови Грека - тромб, який відірвався, проте друзі підозрюють вбивство.

У Греції загадково помер кримінальний авторитет Лаврентій Чолакідіс.

"Хрещеного батька" Чолокадіса підозрювали в тому, що саме він посилав найманих вбивць до кримінальних генералам з угрупування Таріела Оніані, причетного до смерті "батька російської мафії" В'ячеслава Іванькова на прізвисько Япончик.

"Злодій в законі" Лаврентій Чолакідіс, відомий також під прізвиськами Льова Ставропольський і Льова Грек, помер у вівторок у грецьких Салоніках.

За попередніми даними, причиною смерті став тромб, "однак дану версію належить ще перевірити, так як 35-річний померлий був досить здоровою людиною".

Чолакідіс був уродженцем Грузії, проте мав російське громадянство і прописку в Ставропольському краї, де контролював торгівлю наркотиками і проституцію. З кінця 1990-х років Чолакідіс жив у Греції, де мав легальний бізнес у вигляді мережі автозаправок і фірми, що займається автобусними перевезеннями. Чолакідіс був близьким соратником Аслана Усояна, відомого в кримінальних колах під кличкою Дід Хасан.

У свій час за допомогою наявних у його розпорядженні автобусів і обширних корупційних зв'язків в Греції Чолакідіс вивіз у цю країну ряд відомих "злодіїв у законі", стосовно яких європейська поліція провела кілька серйозних рейдів.

Так, Чолакідіс вивіз до Греції та близького соратника Діда Хасана Лашу Шушанашвілі, також має великий вплив у кримінальному світі.

"Чолакідіс вивіз декількох великих авторитетів і сховав їх у Греції, - пояснили в правоохоронних органах. - Там же він мав і кілька бригад своїх кілерів, які займалися усуненням представників клану Таріела Оніані на прізвисько Таро". Як відомо, Оніані почав 2 роки тому справжню війну з Дідом Хасаном, домагаючись контролю над кримінальним світом в Росії.

У правоохоронних органах підозрюють, що на рахунку найманих вбивць Чолакідіса смерті чотирьох "злодіїв у законі", прихильників Оніані, включаючи і недавнє вбивство в Греції Малхаза Кітіі на прізвисько Махоні, що вважався організатором вбивства Япончика.

Читайте також:

У Греції розстріляли російського злодія в законі, помстившись за смерть Япончика

Російського злодія Діда Хасана вислали з України під фальшивим приводом

У Києві затримали "хрещеного батька" російської мафії Діда Хасана

У Франції з третього разу вбили замовника смерті Япончика

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: