У Греції розстріляли російського злодія в законі, помстившись за смерть Япончика

У Греції розстріляний російський злодій в законі Махонія,. Його пов'язували з кланом, на який поклали відповідальність у смерті кримінального короля Росії Япончика.

У Греції розстріляний один з впливових лідерів російського кримінального світу, злодій в законі, 46-річний Малхаз Кітія (Махонія).

Як повідомило джерело в російських правоохоронних органах, які спеціалізуються на боротьбі з оргзлочинністю, Кітія був розстріляний невідомими 10 травня.

За словами джерела, "найімовірніше, Кітія став жертвою війни злодійських кланів Таріелла Оніані (Таро) і Аслана Усояна (Дід Хасан), що вибухнув після вбивства в 2009 році в Москві некоронованого короля російської злочинності В'ячеслава Іванькова (Япончика), який підтримував угруповання Діда Хасана" .

"Махонія був одним з активних прихильників злодійського клану Оніані, на якого злочинний світ поклав відповідальність за смерть Япончика", - розповіло джерело.

Правоохоронець зазначив також, що "сам Оніані в даний момент є підсудним за звинуваченням у викраденні бізнесмена і вимаганні в особливо великому розмірі, й утримується у слідчому ізоляторі в Москві. А найбільш активні прихильники його клану в цілях безпеки вважали за краще покинути територію Росії".

За його словами, "вбивство Кітія - це не перша розправа над прихильниками клану Оніані в європейських країнах".

Читайте також:

Російського злодія Діда Хасана вислали з України під фальшивим приводом

У Києві затримали "хрещеного батька" російської мафії Діда Хасана

У Франції з третього разу вбили замовника смерті Япончика

Вбивство бізнесмена Калмановича пов'язують з Япончиком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: