У Греції спалах рідкісного вірусу Західного Нілу - десятки хворих

В Центральній та Північній Греції на вірус Західного Нілу, який може викликати запалення головного мозку, захворіли 77 людей, п'ятеро померли.

В Центральній та Північній Греції зафіксовано спалах рідкісного вірусу Західного Нілу. Кількість хворих зросла до 77 людей, п'ятеро померли.

Вірус Західного Нілу може викликати енцефаліт - запалення головного мозку. Хвороба, яку розносять комарі, частіше зустрічається в тропіках, але зрідка комахи, які побували в південних країнах, заносять її в північні широти.

Міністерство охорони здоров'я Греції оголосило, що в тих районах, де відзначено спалах вірусу, буде припинена здача донорської крові. Вже зібрана за останні тижні кров буде перевірена.

Спалах вірусу в цьому році зареєстрували і в Росії. За даними на 16 серпня, у Волгоградській області за останній місяць зафіксували 73 випадки захворювання, чотири людини померли.

Тим часом у світі назріває паніка з приводу поширення так званої супербактерії, яка не піддається лікуванню навіть найсильнішими антибіотиками.

Бактерію, яка синтезує високотоксичний фермент NDM-1, завезли до Європи з Індії та Пакистану. У Брюсселі від хвороби, спричиненої субербактерією, вже померла перша людина.

Читайте також:

В Європі зафіксовано першу смерть від "супербактерії"

В Україні швидко поширюється нова невідома інфекція

У світі закінчилася пандемія грипу H1N1

У США і Канаді поширюється смертельно небезпечний штам грибка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: