Перейти до змісту
У Греції відпустили екс-директора компанії Курченка, якого затримували за запитом України – ЗМІ

Він уже вирушив до Москви.

Грецькі правоохоронці відпустили колишнього виконавчого директора компанії олігарха-втікача Сергія Курченка "СЄПЕК", росіянина Євгена Калініна, якого затримували за запитом України.

Про це агентству ТАСС повідомив його адвокат Янніс Рахіотіс.

"Калініна було звільнено в середу ввечері і (він) вже вилетів до Москви", - розповів він.

Нагадаємо, Калініна 2 березня затримали в аеропорту Афін за запитом України і відправили до в'язниці. Його оголосили у розшук 29 травня 2017 року. Калініна звинувачують в ухилянні від сплати податків, створенні злочинної організації та службовому підробленні.

До 2011 року Калінін обіймав посаду віце-президента "ТНК-ВР Коммерс" (українська "донька" російської компанії "ТНК-ВР Холдинг"), у 2013-2014 роках був виконавчим директором холдингу СЄПЕК, очолюваного "гаманцем" Віктора Януковича Сергієм Курченком.

Відео Журналісти оприлюднили розслідування про співпрацю Порошенка та олігарха-втікача Курченка

Al Jazeera розповсюдила своє нове розслідування стосовно України. Цього разу в ньому йдеться про те, що нинішні українські можновладці Петро Порошенко та колишній очільник його адміністрації Борис Ложкін продали олігарху Курченко медіа-активи, з яких не сплатили податки. Утім, їхні товарно-грошові відносини продовжувались і в пост-революційний період, коли Курченко уже утік з України. Це виявила Кореспондент ТСН у власному розслідуванні.

Журналісти оприлюднили розслідування про співпрацю Порошенка та олігарха-втікача Курченка

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин