У Греції можлива повінь

Над випаленою вогнем пожеж частиною Греції нависла загроза повеней, попереджає єврокомісар.

Пожежа в Греції
Lenta.ru
Загроза пов'язана з тим, що земля стала дуже сухою, щоб вбирати воду.
Єврокомісар з навколишнього середовища грек Ставрос Дімас висловив побоювання, що над випаленою вогнем пожеж частиною Греції нависла загроза повеней.

"Всі сторони повинні бути готові до того, що це відбудеться", - попередив єврокомісар в інтерв'ю німецькій газеті "Ді Вельт". За його словами, загроза пов'язана з тим, що земля там стала дуже сухою, щоб вбирати воду. Кризова ситуація з пожежами в Греції, як очікується, буде розглянута в середу в Брюсселі на першому після літніх канікул засіданні Єврокомісії.

Як повідомила в понеділок представник виконавчої влади ЄС Барбара Хелфріш, в Брюсселі розглядають можливість створення постійних сил швидкого реагування ЄС на випадок природних катастроф і техногенних криз.

"На жаль, я не можу повідомити які-небудь деталі відносно того, що в даний час знаходиться у стадії обговорення", - сказала вона.

За словами Хелфріш, мова йде про необхідність ефективного і оперативного реагування на такі кризові ситуації, як в Греції. В даний час питаннями надання допомоги країнам-членам ЄС при природних і техногенних катастрофах займається Моніторинговий і інформаційний центр Єврокомісії в Брюсселі.

Представник Єврокомісії відзначила, що масштаб збитку, нанесеного Греції лісовими пожежами, і об'єм фінансової допомоги із засобів Європейського фонду солідарності, необхідного для ліквідації їх наслідків, ще належить визначити.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: