У Греції парламентські вибори

Греки достроково переобирають свій парламент. За те, щоб залишитись у владі, веде боротьбу і прем'єр країни Караманліс.

В неділю о 7 годині за місцевим часом у Греції відкрилися виборчі дільниці. Право брати участь у дострокових парламентських виборах, оголошених прем'єр-міністром країни Костасом Караманлісом за півроку до закінчення терміну його повноважень, мають право майже десять мільйонів громадян країни. 

Згідно прогнозам, правляча партія "Нова демократія" та опозиційна соціалістична партія ПАСОК можуть отримати практично однакову кількість голосів. Перевага віддається партії Караманліса, проте багато греків вважають його відповідальним за збитки від лісових пожеж, що призвели до загибелі 64 людей наприкінці цього літа.

51-річний Костас Караманліс розраховує залишитися прем'єром ще на чотири роки. Його головним козирем є реформи, що дозволили зменшити бюджетний дефіцит і рівень безробіття, а також забезпечити економічне зростання країни. 

Політик виключив можливість коаліції з будь-якою партією, заявивши, що вважатиме за краще оголосити нові вибори, якщо не набере більшості в парламенті.

Головним опонентом Караманліса є колишній міністр закордонних справ Греції, лідер соціалістів 55-річний Георгіос Папандреу. 

20623 виборчі дільниці країни закриються о 19.00 за місцевим часом, до 22.30 будуть відомі перші результати виборів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: