У Греції страйкуючі правоохоронці не дають надрукувати закон про економію

Друкарня в Афінах заблокована страйкуючими працівниками МВС, котрі вже 4 дні не дають надрукувати закон про заходи економії, що передбачає підвищення цін та замороження зростання соцвиплат.

Грецький кабінет міністрів вже чотири дні не може надрукувати в офіційній урядовій газеті закон про заходи економії, оскільки державна друкарня заблокована страйкуючими працівниками МВС.

Новий закон, прийнятий на минулому тижні, повинен вступити в силу після офіційного опублікування, і на цьому будується розрахунок страйкарів, які "захопили" будівлю урядової друкарні в центрі міста.

Міністр внутрішніх справ Янніс Рагусіс заявив, що закон буде реалізований негайно, і це підтверджують ціни, що підвищилися на бензозаправках по всій країні. Закон про невідкладні антикризові заходи передбачає підвищення ПДВ, податку на паливо, акцизів на спиртне та тютюн.

Також заморожений зростання пенсій і скорочені виплати держслужбовцям, які недорахуються приблизно 7% річного доходу.

Грецьке МВС офіційно називається міністерством внутрішніх справ, децентралізації та електронного уряду. Міністерство взяло на себе зобов'язання публікувати не тільки закони, а й усі міністерські постанови інтернеті, щоб забезпечити прозорість процесу прийняття рішень.

Акції протесту стали відповіддю на ухвалене напередодні рішення уряду про заходи економії, які повинні скоротити видатки держбюджету на 4,8 мільярда євро. До числа заходів входить скорочення зарплат держслужбовцям, скасування святкових бонусів, заморожування пенсій і збільшення податків.

Читайте також:

Меркель: питання про вихід Греції з ЄС не стоїть

В Афінах масові протести перетворилися на заворушення

Демонстранти захопили Мінфін Греції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: