У Грозному запобігли спробі теракту проти президента Чечні

Міліціонери знищили бойовика Саїд-Селіма Абдулкадирова, який знаходився у федеральному розшуку і прибув в Грозний для здійснення диверсійної-терористичної акції.

У Грозному запобігли спробі замаху на президента Чечні Рамзана Кадирова, повідомив міністр внутрішніх справ Чечні генерал-лейтенант Руслан Алханов.

"У Ленінському районі Грозного в селищі Стара Сунжа в приватному будинку на вулиці Зелена міліціонери знищили бойовика Саїд-Селіма Абдулкадирова, який знаходився у федеральному розшуку, і, за оперативною інформацією, прибув в Грозний для здійснення диверсійної-терористичної акції проти керівництва республіки, зокрема, президента Рамзана Кадирова ", - сказав міністр.

За його словами, спільниця Абдулкадирова поранена і затримана.

"При блокуванні в приватному будинку жінка відкрила вогонь по співробітникам міліції та поранила одного міліціонера. Міліціонери спробували її затримати, однак жінка продовжувала стріляти і вогнем у відповідь була поранена і затримана", - сказав міністр.

За даними міліції, Абдулкадиров довгий час входив в найближче оточення арабського найманця на ім'я Муханнад.

У приватному будинку, в якому перебували терористи, вилучено два автомата Калашникова, два розвантажувальних жилети, гранати, пістолет Макарова.

В операції брали участь співробітники міліції, військовослужбовці батальйону Внутрішніх військ "Південь", співробітники підрозділу "Терек", ГУ МВС РФ по ЮФО.

Читайте також:

В Польщі затримали можливого вбивцю охоронця Кадирова

Президент Чечні звинуватив покійного Ямадаєва у вбивстві свого батька

Охоронця Кадирова убили за розповіді про звірства президента

Кадиров закликав чеченців не зважати на закон та брати двох дружин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: