У Грузії амністували 12 тисяч ув'язнених

У Грузії у зв'язку з 5-літтям "Революції троянд" буде амністовано більше 12 тисяч правопорушників і ув'язнених.

Парламент Грузії сьогодні одноголосно прийняв закон про амністію, згідно з яким буде звільнено 12 тисяч 81 людину. Як повідомляє прес-центр парламенту, амністія приурочена до п'ятої річниці "Революції троянд", що відбулася 23 листопада 2003 року.

Будуть амністовані ті, хто зробив правопорушення до 15 жовтня 2008 року, з них 3 тис. 25 засуджених, 847 не засуджених, 5 тис. 976 ув'язнених, яких направляють на примусові роботи і 2 тис. 233 підслідних.

Депутати парламенту Грузії, які працюють над законопроектом, неодноразово заявляли, що під амністію потраплять лише ті ув'язнені, які не представляють загрози для суспільства.

У свою чергу опозиційно настроєні депутати склали список з 16 осіб, яких вони вважають політв'язнями, і виступили з ініціативою про їхнє помилування. Проте трьом з цього списку прокуратура відмовила в помилуванні заявивши, що "вони не є політв'язнями і повинні відбути повністю присуджений термін".

Закон про амністію набуде чинності 23 листопада. Останній подібний закон був прийнятий в Грузії в кінці 2007 року, тоді під амністію потрапили приблизно 3 тисячі ув'язнених.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: