Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Грузії обрали запобіжний захід ексгендиректору телеканалу, на якому обматюкали Путіна

Ніка Гварамія має внести понад 13 тисяч доларів застави.

Тбіліський міський суд обрав запобіжний захід для ексгендиректора телекомпанії "Руставі-2" Ніки Гварамії. Він має внести заставу в розмірі 40 тисяч ларі ($13,6 тис.).

Як повідомляє "Грузія Online", застава має бути виплачена протягом 30 днів. Якщо у встановлені законом терміни Гварамія не зробить цього, прокуратура може повторно звернутися до суду. Гварамія має намір оскаржити вердикт.

Йому інкримінують факт можливого привласнення грошей і майна "Руставі-2" з використанням службового становища. У прокуратурі стверджують, що на посаді гендиректора телеканалу він "зловживав своїми керівними і представницькими повноваженнями".

Нагадаємо, напочатку липня ведучий авторської програми "P.S." Георгій Габунія у прямому ефірі телеканалу "Руставі 2" вилаяв президента Росії Володимира Путіна – назвав його "собачим лайном" і "вбогим творінням", а своє звернення супроводжував нецензурною лайкою. 

Відео Ведучий грузинського телеканалу "Руставі-2" вилаяв Путіна у прямому ефірі

Георгій Габунія використав цілий спектр нецензурної лексики. Одразу після цього під будівлею "Руставі-2" з вимогою закрити канал зібралися кілька десятків місцевих. З метою безпеки там тимчасово припинили мовлення. Генеральний директор "Руставі-2" заявив, ставлення ведучого до російського президента поділяє, однак нецензурну лексику в ефірі вважає неприпустимою. Розкритикував ефір і прем'єр-міністр країни, назвавши його спробою дестабілізувати ситуацію в країні.     

Ведучий грузинського телеканалу "Руставі-2" вилаяв Путіна у прямому ефірі

Залиште свій коментар

Вибір редакції