У Грузії обстріляли гелікоптер сил СНД

Грузинська сторона обстріляла гелікоптер Колективних сил СНД з підтримки миру. Ніхто не постраждав.

Гелікоптер Мі-24 (Фото: www.rosprom.org)
Куля потрапила в фюзеляж гелікоптера, не зачепивши екіпаж. (Фото: www.rosprom.org)
Агенція "РИА Новости" з посиланням на помічника головнокомандувача Сухопутних військ з інформаційного забезпечення полковника Ігоря Конашенкова повідомила про обстріл гелікоптера Колективних сил СНД з підтримки миру (КСПМ) з грузинського боку.

При цьому, за його словами, екіпаж гелікоптера Мі-24 не постраждав. "Біля селища Ганмухурі з території, контрольованої грузинською стороною, з району розташування грузинського патріотичного табору у вівторок було обстріляно Мі-24. Одна з куль потрапила у фюзеляж гелікоптера, не заподіявши шкоди екіпажеві", - сказав Конашенков.

Відповідно до бойового розпорядження КСПМ СНД гелікоптер миротворчих сил Мі-24 30 жовтня здійснював патрулювання в зоні відповідальності абхазо-грузинського конфлікту, уточнив полковник.

За його словами, коли командир гелікоптера, що спостерігав обстріл, зафіксував влучний постріл, він ухвалив рішення відійти на безпечну відстань, після чого гелікоптер продовжив патрулювання і після виконання завдання успішно повернувся на базу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: