У Грузії обстріляли поліцейський пост

У Грузії обстріляли поліцейський пост. Абхазія заперечує свою причетність до інциденту.

Грузія заявляє про стрілянину з абхазького боку кордону.

У МВС республіки заявляють, що був обстріляний поліцейський пост. Абхазія, у свою чергу, заперечує свою причетність до інциденту і вважає, що грузинська сторона під цим приводом стягує війська до кордону.

Інцидент відбувся на кордоні між Абхазією і Грузією, обстрілу піддався пост поліції у села Ганмухурі Зугдідського району.

Про це "Ехо Москви" розповів офіційний представник МВС Грузії Шота Утіашвілі. За словами Утиашвілі, випадки стрілянини з абхазького боку останнім часом - явище поширене.

У той ж час, представник президента Абхазії в Гальському районі Руслан Кішмарія припустив, що це могла бути перестрілка між якими-небудь грузинськими кримінальними діячами.

Міністр закордонних справ республіки Сергій Шамба категорично спростував факт стрілянини з боку Абхазії і звернув увагу на те, що абхазькі формування знаходяться на кордоні на законних підставах.

На думку Шамби, на грузинській території, прилеглій до Абхазії, повинна бути встановлена зона безпеки. Грузинська влада, у свою чергу, вже проінформувала про стрілянину на кордоні європейських спостерігачів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: