У Грузії почалися пошуки адвоката для Саакашвілі

На грузинському телебаченні транслюватимуть проект "Народ судить владу", в якому візьме участь Михайло Саакашвілі.

У Грузії організатори телевізійного проекту "Народ судить владу" мають намір оголосити конкурс на місце адвоката, який буде захищати інтереси президента Михайла Саакашвілі.

Автори проекту вже звернулися до керівництва країни, запропонувавши, щоб влада сама виділила юристів, які б представляли Саакашвілі і його оточення в "народному суді". Якщо відповідь не буде отримана протягом тижня, тоді адвоката для президента знайдуть за конкурсом.

У якості "народного обвинувача" буде виступати адвокат Гела Ніколеїшвілі. В "судову раду" входять представники політичних партій та громадські діячі.

Передача "Народ судить владу", як повідомляло GHN, буде виходити в прямому ефірі на каналі "Маестро", відомому своєю опозиційною спрямованістю. Вона замінить іншу передачу - "Камера № 5", яку "Маестро" транслював з початку 2009 року. Колишню передачу, нагадаємо, вів відомий співак, брат одного з лідерів опозиції Георгій Гачечиладзе, при цьому студія була стилізована під тюремну камеру. Гачечиладзе стверджував, що не вийде з "камери" доти, поки Саакашвілі не піде у відставку.

Читайте також:

Главою адміністрації Саакашвілі став його охоронець

Саакашвілі запізнився до Ющенка, бо загуляв у нічному клубі

Саакашвілі звинуватили за 16-ма статтями Кримінального кодексу

У Грузії вбито екс-заступника голови МВС з дружиною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: