Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці візьмуть участь у масштабних військових навчаннях НАТО в Грузії

Навчання триватимуть до 15 серпня.

У середу, 1 серпня, в Грузії стартують багатонаціональні військові навчання країн-членів НАТО і партнерів альянсу Noble Partner 2018.

Близько трьох тисяч військових з 13 країн візьмуть участь у військових навчаннях у Грузії. Серед них і солдати з України.

Зокрема, в навчаннях Noble Partner 2018, які триватимуть до 15 серпня, візьмуть участь військові Грузії, США, Великої Британії, Німеччини, Естонії, Франції, Литви, Польщі, Норвегії, Туреччини, України, Азербайджану і Вірменії.

Раніше США перекинули на навчання в Грузію з Європи військову техніку, включаючи бронетранспортери "Страйкер", бойові машини піхоти "Бредлі" і п'ять танків "Абрамс" (M1A2). Техніка була доставлена морським шляхом з порту Констанца в Румунії в грузинський порт Поті.

Також у навчаннях будуть задіяні американські бойові вертольоти AH-64 Apache ("Апач") і UH-60 Black Hawk ("Чорний яструб"). Всього в навчаннях візьмуть участь 1170 американських військовослужбовців, включаючи особовий склад II кавалерійського полку сухопутних військ США в Європі, який прибув до Грузії повітряним шляхом.

За інформацією міноборони Грузії, в навчаннях також візьмуть участь близько 1300 військовослужбовців збройних сил Грузії і 500 військовослужбовців інших країн. Всього в навчаннях планується задіяти близько 140 одиниць військової техніки.

Нагадаємо, у понеділок, 23 липня, в порт Одеси увійшли кораблі постійної військово-морської групи НАТО і протимінної військово-морської групи Альянсу. Кораблі прибули до України з візитом, але скільки він триватиме, невідомо.

Вибір редакції