У Грузії розпався альянс опозиціонерів

У Грузії розпалося опозиційне об'єднання "Альянс за Грузію", що діяло більше року і об'єднувало кілька партій.

Опозиційне об'єднання "Альянс за Грузію", до якого входили кілька партій, розпалося. Про це повідомив уже колишній лідер альянсу Іраклій Аласанія.

За словами Аласанії, співпраця між партіями, що продовжувалася більше року, була "цікавою", проте забезпечила їм недостатньо високий результат на недавніх виборах в місцеві органи влади. Тепер, як заявив політик, лідери партій, що входили до альянсу, мають намір зосередитися на посиленні власних політичних сил.

На місцевих виборах, що пройшли 31 травня, "Альянс за Грузію" в цілому по країні зайняв третє місце. Перше місце зайняла правляча партія "Єдиний національний рух", друге - опозиційна партія "Християнсько-демократичне об'єднання". У столиці Аласанія, що балотувався в мери Тбілісі, програв кандидату від партії влади Гігі Угулаву.

"Альянс за Грузію" був створений на початку 2009 року. До нього увійшли Республіканська партія, партія "Нові праві", а також інформація, що з'явилася трохи пізніше партія самого Аласанії "Наша Грузія - вільні демократи". У 2010 році до об'єднання приєдналася також партія "Шлях Грузії", яку очолює екс-міністр закордонних справ Грузії Саломе Зурабішвілі.

Читайте також:

Саакашвілі будуватиме відносини з Росією за прикладом Сінгапуру і Китаю

Грузія не боїться зближення України та Росії

Саакашвілі збирається піти шляхом Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: