У Грузії розпочалися масштабні військові навчання країн-членів і партнерів НАТО за участі України

В них беруть участь 2800 військових та десятки одиниць бойової техніки.

У неділю, 30 липня, у Грузії розпочалися масштабні військові навчання "Гідний партнер 2017" за участі військовослужбовців п'яти країн-членів НАТО і трьох країн держав-партнерів Альянсу, у тому числі України.

Про це повідомляє "Грузия.Онлайн".

Навчання відбуваються на військовій базі Вазіані в передмісті Тбілісі, вони триватимуть до 12 серпня. В них беруть участь 2800 військових та десятки одиниць бойової техніки, зокрема, американські бойові машини "Страйкер", американські танки M1A2 Abrams, військово-транспортна авіація та інші.

НАТО представляють військовослужбовці США, Великої Британії, Словенії, Німеччини та Туреччини. Партнерів НАТО – Україна, Грузія та Вірменія.

Міністерство оборони Грузії повідомляє, що мета навчань - поліпшення навичок в операціях забезпечення стабільності, оборони або атаки, підвищення військової взаємосумісності збройних сил членів і партнерів НАТО, розвиток тренувальних можливостей сил реагування НАТО та поглиблення співробітництва між країнами-учасницями навчань.

Нагадаємо, у липні в Одесі завершилися міжнародні військово-морські навчання Sea Breeze 2017Під час навчань, в яких взяли участь представники 16 країн, кораблі багатонаціональної угруповання пройшли більше 5 тисяч миль, військовослужбовці виконали 850 стрибків з парашутами. Крім того, відбулося 60 спільних групових навчань берегової фази, 6 висадок морського десанту, 280 підводних занурень (всього 80 годин перебування під водою), авіація здійснила 310 вильотів (241 годину). 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: