У Грузії ще один фігурант "справи фотографів" зізнався у шпигунстві

Таким чином, вину визнали троє з чотирьох фігурантів справи. Раніше свідчення дали фотограф президента Грузії Іраклій Геденідзе і його дружина Натія (фотограф газети "Прайм-Тайм").

Ще один з фотографів, заарештованих в Грузії за звинуваченням у шпигунській діяльності, дав свідчення. Про це розповіла журналістам адвокат Ека Беселія. Провину, за її словами, визнав представник європейського агентства EPA Зураб Курцікідзе.

Як стверджує Беселія, адвокати, що представляють інтереси Курцікідзе, бачили в його справі свідчення. За якими конкретно епізодами визнав провину Курцікідзе, поки невідомо.

Таким чином, вину визнали троє з чотирьох фігурантів справи. Раніше свідчення дали фотограф президента Грузії Іраклій Геденідзе і його дружина Натія (фотограф газети "Прайм-Тайм").

Останній із заарештованих - фотограф Георгій Абдаладзе, який співпрацює з МЗС Грузії та газетою "Аліа", - продовжує наполягати на своїй невинності. Він оголошував голодування на знак протесту, проте незабаром припинив її.

Як відомо, фотографи були затримані в Грузії наприкінці минулого тижня. Пізніше троє з чотирьох фігурантів були поміщені під арешт (виняток було зроблено для Натіі Геденідзе, яку випустили під заставу).

МВС стверджує, що один з обвинувачених - Зураб Курцікідзе - контактував з представниками ГРУ Генштабу ЗС РФ і передавав їм секретну інформацію, яку отримував від Геденідзе і Абдаладзе (за інформацією слідства, мова йде про секретні документи, які нібито добували співпрацювали з президентською адміністрацією та МЗС фотографи).

Глава МВС Грузії Вано Мерабішвілі, коментуючи цю справу, зазначав, що агентство EPA, з яким співпрацює Курцікідзе, до "шпигунської справи" відношення не має.

Колеги затриманих, журналісти та представники ряду політичних партій вже неодноразово проводили акції на підтримку заарештованих. Вони вимагали зокрема, щоб з кримінальної справи було знято гриф секретності і щоб громадськості була надана детальна інформація по цій справі.

Читайте також:

Персональний фотограф Саакашвілі зізнався у шпигунстві на користь Росії

Суд Тбілісі помістив під варту на 2 місяці фотографів, звинувачених у шпигунстві

У Грузії спалахнув шпигунський скандал, затримано фотографа Саакашвілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: