У Грузії створюють революційні комітети для відставки Саакашвілі

Опозиція Грузії вирішила залучити до політичної боротьби громадян, які, за їхнім задумом, мають вийти на акції непокори.

З метою усунення президента Михайла Саакашвілі від влади, в Грузії почалося формування громадських комітетів та ініціативних груп. Про це 18 лютого заявив лідер опозиційного об'єднання "Національний форум" Кахабер Шартава.

Опозиція прагне активно включати в політичну боротьбу громадськість.

"Комітети організовуватимуть громадянський сектор, щоб політично інформована громадськість була підготовлена до усунення Саакашвілі від влади і брала участь в загальнонаціональних акціях непокори", - повідомив координатор груп і комітетів тбіліської мережі Губаз Саникідзе.

Раніше Шартава заявляв, що готовий боротися з внутрішніми і зовнішніми ворогами "будь-якими методами", у тому числі і в разі силової протидії.

Втім, на початку лютого лідер "Національного форуму" стверджував: поки що "не слід втягувати людей", до акцій необхідно провести підготовку. Шартава також попереджав, що як тільки будуть створені комітети непокори, Саакашвілі буде пред'явлено ультиматум "із власної волі залишити посаду, яку він обіймає незаконно".

Як відомо, опозиція інкримінує президентові відсутність демократії в країні, узурпацію влади, політичну кризу, збройні сутички серпня минулого року тощо.

"Лейбористська партія" вже заявила, що почала процедуру імпічменту Саакашвілі.

Нещодавно лейбористи звинуватили главу держави, окрім усього іншого, в розтраті 300 мільйонів доларів державних коштів на подорожі для нього та його родини.

Сам Саакашвілі стверджував, що після закінчення президентського терміну в 2013 році не збирається більше висувати свою кандидатуру. Проте попередив, що позачергових виборів в країні не буде.

Читайте також:

Прем'єр Грузії втомився від Саакашвілі і знову проситься у відставку

Грузинські політики побилися в прямому ефірі

Грузинська опозиція розпочала імпічмент Саакашвілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: