У Грузії тривають репресії

У Батумі побито й затримано десять прихильників опозиції.

Як повідомила один із лідерів Республіканської партії Грузії Тінатін Хідашелі, арештовані учасники акції протесту, яка була організована в Батумі сьогодні, 3 грудня, на захист телекомпанії "Імеді".

За її словами, акція була розігнана із застосуванням сили, але зроблено це було не поліцією, а "тими молодчиками, які раніше також розганяли акції за наказом глави Аджарії Аслана Абашидзе, а зараз перейшли на бік нинішніх властей".

Акція та її розгін відбулися в той час, коли в Батумі з виборцями зустрічався один із кандидатів у президенти Михаїл Саакашвілі.

"З тих пір, як офіційно почалася передвиборна кампанія, не було жодного дня, щоб представники та прихильники опозиції не ставали жертвами насильства," - заявила Тінатін Хідашелі.

Вона вважає, що уряд знаходиться в агонії, звідси й такі жорсткі заходи в політичній боротьбі за владу. Всю відповідальність за терор у країні Хідашелі покладає на в.о. президента Грузії Ніно Бурджанадзе.

Як повідомлялося, після того, як 25 листопада 2007 року президент Грузії Михаїл Саакашвілі подав у відставку, обов'язку президента, відповідно до конституції, тимчасово - до виборів - виконуватиме спікер грузинського парламенту Ніно Бурджанадзе.

Передвиборна кампанія офіційно стартувала після відставки президента Саакашвілі.

Президент Михаїл Саакашвілі ввів надзвичайний стан у зв'язку з масовими безладами, що стались у Тбілісі 7 листопада після того, як поліція розігнала акцію опозиції, яка коло парламенту вимагала відставки президента і проведення дострокових виборів.

Як повідомлялося, 15 листопада парламент країни проголосував за зняття надзвичайного стану. Надзвичайний стан у Грузії буде знятий 16 листопада з 19:00.

8 листопада Саакашвілі оголосив про проведення дострокових президентських виборів 5 січня 2008 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: