У грузинських школах введуть уроки військової підготовки

Учні освоюватимуть базові принципи військової підготовки, вивчатимуть структуру збройних сил.

13 січня, міністр оборони Грузії Бачо Алахая повідомив, що з наступного року в школах знову введуть уроки військової підготовки. Учні освоюватимуть базові принципи військової підготовки, вивчатимуть структуру збройних сил, а також зможуть потренуватися у використанні різних видів зброї.

За словами Алахая, уроки введуть спершу у старших класах, а потім програма пошириться і на більш юних учнів. "Це робиться для того, щоб дати молодшим поколінням можливість усвідомити важливість збройних сил для країни, скерування збройних сил на захист країни і обов'язок кожного мешканця стосовно цього", - зазначив глава Міноборони. При цьому він додав, що уроки будуть набагато цікавішими, ніж за радянських часів.

Напередодні президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив, що уроки військової підготовки були скасовані занадто поспішно після розпаду СРСР. "Як ми вже побачили, різне може статися, і Грузія і грузини повинні бути здатними захистити принаймні своє село, своє місто, свій регіон", - сказав глава держави.

Читайте також:

МВФ виділив Грузії 75 млн дол. у рамках антикризової програми

Міністр освіти Грузії звільнився з посади та пішов вчитися

Екс-міністр Грузії звинуватив Саакашвілі у наркоманії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: