У Грузії відновили електропостачання після аварії

У Грузії відновили подачу електрики після аварії на ЛЕП, в результаті якої більша частина країни залишилася без світла.

У Грузії вдалося усунути наслідки аварії на лінії електропередач, в результаті якої велика частина країни залишилася без світла.

За словами керівника прес-служби ТОВ "Державна електросистема Грузії" Ніно Джейранашвілі, на даний час електроенергія постачається без обмежень у всі регіони республіки.

Аварія, що знеструмила більшу частину Грузії, сталася в районі населеного пункту Ксана регіону Мцхета Мтіанеті.

На місцевому звалищі сталася пожежа, згодом вогонь перекинувся на підстанцію високої напруги "Ксана-500". Як пояснила Джейранашвілі, спалах призвело до аварійного відключення автоматики на високовольтній лінії "Картлі-2", по якій проводиться подача електроенергії із заходу на схід Грузії.

Аналогічна аварія сталася зовсім нещодавно - 28 серпня, коли без світла залишилася столиця Грузії Тбілісі. Тоді причиною відключення електрики стала аварія на 500-кіловольтной лінії електропередачі "Картлі-2". Енергопостачання було відновлено через кілька годин.

А 3 серпня аварія на високовольтній лінії електропередач "Колхіда-2" на заході Грузії призвела до відключення електроенергії по всій країні. Електрики не було протягом 20 хвилин.

Читайте також:

Грузія знову залишилася без електрики

Євросоюз вводить заборону на використання класичних електролампочок

Санкт-Петербург залишився без електрики

Майже вся Грузія залишилася без світла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: